Emra Per Bebe Per Djem

Emra shqip: emra shqiptar per djem, Në kët artikull jemi munduar të grumbullojm disa nga emrat më të bukur që kan domethënje dhe kuptim shqiptar. këtu keni disa qindra emra shqiptar për djem. Emra musliman per djem, Ne kete kategori gjinden emra musliman per djem. emrat musliman per djem ne kete faqe jan sipas rendit alfabetik dhe gjithashtu secili emer permban nje spejgim apo. Emra shqip: emra modern shqip per djem, Emra shqiptar per cuna : ledion, andri, xhorxh, aleksander, eltjon, erkid, elien, donald, rubin, drilon, klajdi, ardios, bleron, blerim, denis, elvis, elisardi. Emra shqip - per djem, vajza, shqiptar dhe musliman, Ketu mund te gjeni emra per djem ose emra per vajza. emra modern, emra shqip per djem dhe emra shqip per vajza jan dispozicion. gjithashtu emra shqiptar, emra shqip.

Emra per djem: durim-i donat-i diamant-i dijamant ditjon doni, Faqe per takime dhe njohtime shtypni mbi shkronjen për të gjetur emrat që fillojne me të. Emra per djem: herolind haki hajzer hermond hyzmetar hajredin, Faqe per takime dhe njohtime shtypni mbi shkronjen për të gjetur emrat që fillojne me të. Emra shqiptar per vajza dhe djem | lezha online, Emra shqip, emra shqip per vajza dhe djema, fjalor me emra shqiptare, emra mashkullore, emra femerore, emra shqiptar, erma shqiptare, emra musliman, emra per femi..

Emra per djem me l - emra shqiptare - nomi albanesi, Emra djemt : origjina / kuptimi: labeat-i: nga një emër vendi, ilir: labian-i: nga një emër njeriu, ilir: labinot-i: nga një emër vendi: laid-i: nga një emër. Emra shqiptare / albanian baby names | emrashqiptare.com, Mire se erdhet. kjo eshte nje faqe emrash shume e thjeshte, por ka me shume se 1500 emra te ndryshem ne shqip, per djem dhe vajza. nismi lundrimin nga a majta, ose. Ca emra te bukur per djem - beba ime - portal informativ, Ca emra te bukur per djem. pershendetje te dashura nena shpresoj qe po kaloni mire ju dhe bebushat e juaj kam nje lutje nga ju ne mund te me tregoni ca emra shqip.