Forum Komuniteti Shqipetar Powered By Phpfox

Forum-al.com™ - aty ku shqiptarët mblidhen!, Ky forum është hapur në mënyrë që tu vijë në ndihmë të gjithë atyre familjeve shqiptare që kanë humbur kontaktet me të afërmit e tyre në emigrim.. Activity stream - komuniteti virtual i shqipetareve, Diskutime dhe bote kuptime te ndryshme, lajme, muzike shqiptare, sport, njoftime, historia, letersi, politike, poezi,gjeografi, shqip, sporti shqiptar, diskutime. Filma shqiptare, muzik shqip, humor shqiptar, mp3 shqip, Komuniteti shqiptar nastradini. albanian community online. nastradini forum - albanian forums. forumi nastradini eshte nje vend takimi per shqiptar qe lundrojne. Balkanweb | forum - indeksi - balkanweb - faqja kryesore, Kuzhina dhe enologjia receta-1: si skuqet nje veze enologjia, arti i veres. ketu vere dashesit mund te shpalosin vererat qe kane provuar 600 tema.

Modele fustanesh/ preferencat? - forum-al.com™, Modele fustanesh/ preferencat? moda & estetika shum te bukura modelet e fustaneve. veshja ka qellimet e veta te mbaj ngroht trupin kur ben ftoht e ta mbaj fresk. Poezi per te qesh! - balkanweb - faqja kryesore | lajme, Vdeksha une per ty te shkomi i kavajes t'dielen kom shku ne plazh kur te bregu detit turinin tat pash me ca rrobe banje si drane kopliku po u rrotullojshe. Persihatje (ese) nga ervin hatibi « bletebzz, Grazie per le informazioni. in italia, nonostante gli stretti rapporti con l’albania, non esistono traduzioni di ervin hatibi; l’unico scrittore albanese tradotto.