Foto Nga Dasma E Amit Me Ermalin Shqipmediacom.html

Alba vip thashetheme: amarda toska, Ami dhe ermali behen prinder, vjen ne jete joeli nje lajm i mire vjen nga cifti i njohur i ekranit amarda toska dhe ermal mamqi. diten e sotme ata jane bekuar me. Vipat-shqiptar- - vip - personazhe shqiptare, 17/07/2008 : ku do të pushojnë këtë verë? 21/07/2008 : fundjava e nxehte e pushimeve vip 04/08/2008 : sherret mes kengetareve 16/08/2008 : në ndjekje të.