Urime Per Ditelindje Greqisht

Valle palikaresh ne myzeqe | gazeta dita, Kozmai i etolise eshte nje shqiptar i mirefillte sic shkruan edhe arvanitasi i nderuar aristir kola. e gjith tymnaja per ta paraqeitur kete murg si grek eshte e. Alba vip thashetheme: era rusi, Era rusi: veshtiresite dhe arritjet e mia ne greqi era rusi, kengetarja me zerin brilant, e njohur per interpretimet e saj ‘live’, ka vendosur te rrefeje sot per.